Odpowiedz

Odmowa kredytu a ZUS

Witam,


Nie moge zaaplikowac o pozyczke przez moje ing ponieważ wyświetla się komunikat "weffyikacja w bazach , nie mozna udzielić kredytu". Z tego co się domyślam może chodzić o ZUS , ale zaległość już uregulowałem a działalności już nie prowadzę. Jak zatem można mi pomóc aby znowu mógł aplikować o pożyczkę?

Odpowiedz
0 Lajków
szulczi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 048 wyświetleń)

Re.: Odmowa kredytu a ZUS

Prosimy napisać do nas przez bankowość internetową. Wystarczy wybrać Wiadomości, a potem Napisz wiadomość. Przez nasze forum nie możemy tego sprawdzić.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
810
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 998 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

W tej sprawie prosimy o kontakt z naszymi ekspertami hipotecznymi. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci w placówkach banku. 


Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipoteczny

...

22-08-2026
Zmiana technologii budowy domu na szkieletową

Witam, otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING na dom, powiązany z projektem o konstrukcji murowanej. Lecz chcemy by powstał w technologii szkieletowej, kosztorys pozostaje ten sam.
Co do pozwolenia na bu
...

22-08-2026
Re: Re.: Aneks do umowy

Chcielibyśmy tutaj pomóc, jednak potrzebujemy zweryfikować informacje zawarte w Twojej umowie. Prosimy skontaktuj się z nami przez kanały szyfrowane - na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią hipote

...

21-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy