Odpowiedz

Od kiedy stałe oprocentowanie

Zastanawiam się nad wzięciem kredytu hipotecznego w ING ze stałym oprocentowaniem. Kredyt miałby być wypłacany w transzach (ostatnia za około 2 lata). Nurtuje mnie jedno pytanie. W którym momencie ustalana jest wysokość stałego oprocentowania? W chwili zawarcia umowy kredytowej, wypłaty pierwszej transzy czy wypłaty ostatniej transzy?

Odpowiedz
0 Lajków
marban
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 795 wyświetleń)

Re: Od kiedy stałe oprocentowanie

marban Przed złożeniem wniosku otrzymasz od specjalisty hipotecznego formularz informacyjny, w którym będzie podana wartość stałej stopy procentowej w danym tygodniu. Ta stopa procentowa będzie obowiązywała przy kredycie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 777 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy