25-01-2019 11:00
Witam, chciałabym rozliczyć pierwszą transzę (przesłać zdjęcia oraz skan dziennika budowy) oraz złożyć wniosek o wypłatę drugiej transzy. W bankowości mobilnej nie ma takiej możliwości, jest tylko zakończenie inwestycji i jej rozliczenie. W jaki sposób mogę to rozliczyć?
pozdrawiam
25-01-2019 12:13
hania04 Proszę, prześlij dokumenty właśnie w ten sposób, który opisałaś. Wybierz opcję: zakończenie inwestycji i jej rozliczenie.
Wniosek o uruchomienie kolejnej transzy kredytu powinnaś złożyć u specjalisty hipotecznego w oddziale banku.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |