Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Oczekiwanie na decyzję kredytową

Witam. Otrzymałem od banku informację wstępną o możliwości przyznania kredytu hipotecznego, wycena nieruchomości wpłynęła do ING 29 maja, ile może trwać proces decyzyjny odnośnie kredytu a po tym czasie ile mam dni na podpisanie umowy kredytowej? Trochę robi się nerwowo bo pomału zbliżam się do daty podpisania umowy notarialnej zakupu nieruchomości. trochę jestem rozczarowany bo wniosek i dokumentację założyłem 23 kwietnia.

Odpowiedz
0 Lajków
Minos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 555 wyświetleń)

Re: Oczekiwanie na decyzję kredytową

Minos Informację o czasie oczekiwania na decyzję powinien Ci przekazać specjalista, który zajmuje się Twoim wnioskiem. Na ten czas ma wpływ wile czynników, więc trudno nam tutaj podać konkretną datę. Umowę kredytową możesz podpisać już następnego dnia roboczego od momentu podjęcia decyzji.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z osobą, która prowadzi Twój wniosek. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 517 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy