Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zwiększenie kwoty pożyczki w trakcie trwania kredytu hipotecznego

Witam, posiadam kredyt hipoteczny w ING. Kwota kredytu została przeznaczona na zakup mieszkania w stanie deweloperskim (wkład własny 20%) plus część na wykończenie, która okazała się zbyt mała. Czy istnieje możliwość zwiększenia kwoty kredytu przed oddaniem mieszkania do użytku? Jeżeli tak to poprosiłbym o informację jak procedura jest z tym związana. 

Odpowiedz
0 Lajków
krjakubowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 533 wyświetleń)

Re: Zwiększenie kwoty pożyczki w trakcie trwania kredytu hipotecznego

Możesz dobrać kredyt na pierwotny cel kredytowania, jeżeli nie został zakończony. Minimalna kwota, jaką możesz dobrać do remontu to 20000 zł. Maksymalnie łączna kwota nie może stanowić więcej niż 80% wartości nieruchomości po wyremontowaniu.
Zwiększenie kwoty kredytu wiąże się z wnioskiem o aneks, do którego trzeba wypełnić nowy kosztorys. Ponownie zbadamy zdolność kredytową i może być również potrzebna ponowna ocena wartości nieruchomości.

W sprawie szczegółów proponuję kontakt z naszym specjalistą z działu hipotek pod numerem 32 357 00 57. Specjaliści są dostępni w godzinach 7:30-21:00 od poniedziałku do piątku i w godzinach 8:00-16:00 w soboty.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
770
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 511 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy