Odpowiedz

Nr wniosku kredytowego

Czy jest jakiś sposób na uzyskanie nr wniosku kredytowego ? Pośrednik nie chce go podać, a na infolinii Pani nie widzi żadnych informacji po moim nr pesel. Podejrzewam ze w ogóle nie został złożony gdyż od początku nasz pośrednik uparł się na inny bank gdzie ma znajomosci. Twierdził również ze z ing nie ma jeszcze decyzji a po 15 min mówi ze przyszła decyzja ale odmowna mimo ze nawet nie było sprawdzenia w bik. Ing to był bank w którym mieliśmy najwyższa zdolność kredytowa i aż nie chce mi się wierzyć ze tak to wszystko wyglada.
Czy ktoś miał podobna sytuacje albo wie w jaki jeszcze sposób mogę sprawdzić czy w ogóle wniosek został złożony ?
Odpowiedz
0 Lajków
Velinka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-04-2022
Wiadomość 1 z 4 (2 170 wyświetleń)

Re: Nr wniosku kredytowego

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą kredytu. 

Jeśli wniosek złożyłaś przez pośrednika, to nie mamy do niego dostępu na infolinii oraz w oddziale. Informacje o wniosku może przekazać Ci tylko pośrednik, u którego go złożyłaś. 

Proszę, skontaktuj się ponownie z naszymi doradcami na infolinii. Przyjmiemy zgłoszenie reklamacyjne i postaramy się wyjaśnić tę sytuację. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 132 wyświetleń)

Re: Nr wniosku kredytowego

Dziękuje. Sytuacja się wyjaśniła, dzięki bardzo miłemu Panu w oddziale dowiedziałam się ze nasz pośrednik nie złożył praktycznie żadnych dokumentów. Pod naszym nr wniosku widniał tylko operat i nasze dane osobowe 🤦. Straciliśmy przez to czas i nerwy , dokumenty w komplecie złożone są ponownie i mam nadzieje ze teraz wszystko będzie w porządku i decyzja będzie pozytywna 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
Velinka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-04-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 621 wyświetleń)

Re: Nr wniosku kredytowego

Trzymamy kciuki! 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (1 616 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy