08-03-2020 17:39
Dzień dobry,
mam takie pytanie. Znalazłam mieszkanie, które chcę kupić w kredycie hipotecznym. Okazało się, że w w KW widnieje 1 pokój, właściele dostawili ściankę działową i obecnie są 2 odzielnie pokoje.
Czy to należy wyprostować przed złożeniem wniosku kredytowego? Czy taka niezgodność może być przyczyną odmowy udzielenia kredytu? Czy bank dopuszcza możliwość skorygowania tego juz po przeniesieniu własności przeze mnie?
Co należy zrobić w takiej sytuacji? Właściciele są niechętni do skorygowania tego (bo to czas i dodatkowe koszty"
10-03-2020 22:04
Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę. Możesz być spokojna, nie będzie to miało wpływu na decyzję kredytową. Będziesz mogła to skorygować po przeniesieniu własności.
Dzień dobry,
od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope
... 16-01-2026Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?
16-01-2026Cześć,
W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat?
15-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |