Odpowiedz

Niespełnienie warunku umowy

Dzień dobry, co dzieje się w przypadku niespełnienia warunku związanego z dostateczniem odpisu z księgi wieczystej z wpisem hipoteki?Przed wypłatą transzy złożono w banku wniosek o wpis z opłatą. Wypłacona(niewybrana) pierwsza transza. Złożony wniosek o wydłużenie, jednak ze względu na zwiększony czas oczekiwania na wpis, być może termin nie zostanie dotrzymany.
Odpowiedz
0 Lajków
Klosek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-12-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 699 wyświetleń)

Re: Niespełnienie warunku umowy

W opisanej sytuacji powinieneś do nas zadzwonić. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00 pod numerem 32 357 00 57. Telefonicznie będziesz mógł zamówić aneks, który wydłuży termin spełnienia tego warunku. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 647 wyświetleń)

Re: Niespełnienie warunku umowy

Dziękuję za odpowiedź, wniosek został już złożony według wytycznych z infolinii i e-maila , z tym że wydłuża okres tylko max. o 60 dni
Odpowiedz
0 Lajków
Klosek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-12-2021
Wiadomość 3 z 3 (3 639 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy