Odpowiedz

Negatywna decyzja kredytowa

Witam

Jestem bardzo zdegustowana postawą banku. W grudniu 2019 roku podpisałam umowę o kredyt hipoteczny  na 170 tys zł ,, osoba z którą podpisywałam kredyt nie do końca przestawiła mi ważne terminy, dodatkowo dostałam maila z banku o harmonogramie zapłat do dewelopera. Chcąc uruchomić kredyt osoba która miała mi to zrobić nie odbierała telefonu ani nie odpisywała na SMS. Udało mi się dodzwonić do oddziału banku gdzie zostałam poinformowana że Pani ta przebywa na urlopie i że następnego dnia zapraszają i bez problemu uruchomią mi kredyt. Niemniej jednak następnego dnia okazało się że jest 1 dzień po terminie i kredyt nie zostanie uruchomiony. Mimo, iż prowadzone były rozmowy na osobami na wyższym szczeblu nic nie udało się zrobić . Dostałam informację o ponownym złożeniu dokumentów i obiecano mi że proces zostanie przyśpieszony i bez problemu powinno się udać.

W dniu wczorajszym dostałam informację że decyzja mojego wniosku jest negatywna przyczyna wewnętrzne regulacje banku. Po kontakcie z pracownikiem ING otrzymałam informację, że decyzja negatywna została wydana z uwagi na brak akceptacji przedmiotu zabezpieczenia ( cały czas przedmiotem zabezpieczenia jest to samo mieszkanie którego wartość przewyższa 3 razy kwotę kredytu). Nie da się nic z tym zrobić bo jak twierdzi pracownik banku regulacje w banku zmieniają się czasami z dnia na dzień tak jak i wszystko. 

 

Reasumując nie polecam tego banku ze względu na podejście do klienta. Mam tam konto bankowe, które zamierzam zlikwidować i nie być już więcej klientem tego banku. Wszystkim znajomym też będę odradzać współpracy z tym bankiem

 

Odpowiedz
0 Lajków
Magdalena1986
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 084 wyświetleń)

Re: Negatywna decyzja kredytowa

Rozumiem Twoje rozczarowanie Emotikon: Smutny Opisana przez Ciebie sytuacja na pewno nie jest komfortowa. Każdorazowo zależy nam na tym, aby wnioskowanie i uruchomienie kredytu hipotecznego przebiegało sprawnie i terminowo. Chciałabym bardzo pomóc w Twojej sprawie, ale przez Społeczność nie mam takiej możliwości. Proszę skontaktuj się z nami za pomocą naszej infolinii hipotecznej (32 357 00 57, pon. - pt. 8:00 -20:00 oraz sob. 8:00-16:00) lub przez Moje ING. Będziemy mogli wówczas jeszcze raz przyjrzeć się opisanej sytuacji i zobaczyć jakie są w tym momencie możliwości.  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
291
56
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 015 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Dzień dobry

Niestety dzisiaj problem powrócił. Znowu próba 3-krotnej próby zalogowania się do Mojego ING  i dopiero 3cia próba zakończona sukcesem i od dziś znowu każda próba logowania tak u mnie wyglą

...

31-03-2023
Re: Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą kredytu hipotecznego, ale niestety nie akceptujemy dochodu z umowy zlecenia.

31-03-2023
Re: Apple Pay i nowa karta

Po aktywacji nowej karty, należy zaktualizować dane w Apple Pay.

31-03-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy