Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Nadpłata przy stałym oprocentowaniu

Spłacam kredyt hipoteczny aktualnie że stałym oprocentowaniem. Czy nadpłata jest odpłatna. Wiem że jakbym miała zmienne to jest bezpłatna. Jak to jest ze stałym?
Odpowiedz
0 Lajków
Evvie
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-09-2022
Wiadomość 1 z 4 (1 878 wyświetleń)

Re: Nadpłata przy stałym oprocentowaniu

Jeśli umowę o kredyt podpisałaś po lipcu 2017 roku nie pobierzemy żadnej opłaty za nadpłatę czy wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego. 

Niezależnie od tego czy aktualnie masz oprocentowanie stałe czy zmienne. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
429
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 4 (1 809 wyświetleń)

Re: Nadpłata przy stałym oprocentowaniu

Umowę podpisałam 14 lipca 2017. To jest liczone jako przed czy po lipcu 2017?
Odpowiedz
0 Lajków
Evvie
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-09-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 806 wyświetleń)

Re: Nadpłata przy stałym oprocentowaniu

Zgodnie z zapisami naszej Tabeli Opłat i Prowizji, minęło już 5 lat od podpisania umowy, w związku z tym, możesz śmiało nadpłacać swój kredyt w każdej chwili, bez dodatkowych kosztów Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
429
82
18-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 779 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Re.: Zablokowane konto przez dział bezpieczenstwa

Napisz proszę do nas ponownie na czacie. Sprawdzimy wówczas dla Ciebie informacje. Tu nie jesteśmy w stanie pomóc.

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy