Odpowiedz

Nadpłata kredytu

Chciałam nadpłacić kredyt i skrócić okres kredytowania.

W aplikacji ING jest podana inf iż, nadpłata zmienia wysokość raty ale nie na ilość. - wychodzi na to, że wpłynęła by na wysokość raty a nie na skrócenie okresu kredytowego ... jak dokonać nadpłaty i skrócić okres kredytowania w aplikacji? Czy lepiej udać się osobiście do banku

 

Odpowiedz
0 Lajków
monika1111
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-05-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 759 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu

Niestety, tutaj nie jesteśmy w stanie sprawdzić, dlaczego nie masz możliwości skrócenia okresu kredytowania w Moim ING. Prosimy, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub na infolinii: 32 357 00 57. Specjaliści hipoteczni są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 678 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Otrzymasz decyzję ostateczną bez umowy deweloperskiej? My po wstępnej musieliśmy podpisać i dostarczyć akt notarialny.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja weszłam jako klient banku na rzekomą szybką ścieżkę przyznawania kredytu. I niby tego samego dnia po skompletowaniu i przesłaniu dokumentów 29.03 dostałam wstępną pozytywną opinię. Dwa tygodnie tem...

25-04-2024
Re: Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Aktualnie w przypadku Moje ING wymagane jest, aby ustawić aplikację jako domyślną do płatności. Możesz natomiast dodać kartę do portfela Google i tu ustawić ją jako domyślą. Wtedy będziesz mógł skorzy

...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy