Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Nadpłata kredytu hipotecznego przez internet - zmniejszenie liczby rat

Witam,


1. Czy nadpłacając kwotę kredytu hipotecznego z pomocą bankowości internetowej jest możliwość zmniejszenia liczby rat a nie wysokości raty kredytu? Jeśli tak to jak to zrobić?
2. Jeśli chcę nadpłacić pewną kwotę to muszę jeszcze dodać do niej prowizję czy prowizję pobierzecie sobie Państwo z kwoty nadpłaty?

Dziękuje za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
lodowabb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 095 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego przez internet - zmniejszenie liczby rat

lodowabb poniżej odpowiadam na Twoje pytania:

1. Jeśli nadpłacisz swój kredyt hipoteczny, automatycznie zmniejszymy wysokość raty. Aby skrócić okres kredytowania, skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 57. Specjaliści z działu hipotek pracują w dni robocze od 7:30 do 21:00 i w soboty od 8:00 do 16:00. Zamówimy dla Ciebie aneks do umowy kredytowej.

2. Prowizję za wcześniejszą spłatę pobieramy dodatkowo. Podczas wypełniania formularza nadpłaty poprosimy, abyś wskazał kwotę nadpłaty. Prowizję pobierzemy w oddziale podczas realizacji dyspozycji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1072
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (6 030 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy