Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Na którym etapie ING sprawdza BIK podczas weryfikacji kredytu hipotecznego?

Hej,

wniosek został złożony 22 października do wszystkich banków, wszystkie oprócz ING sprawdziły BIK niemalże natychmiastowo (tego samego dnia lub parę dni po).

Bank ING do dziś nie sprawdził BIKu i pomimo, że wniosek jest w analizie. Zastanawiam się, czy w ogóle sprawdzą ten BIK, czy nawet nie rozpoczęli analizy.

Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
9
3
12-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (338 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Na którym etapie ING sprawdza BIK podczas weryfikacji kredytu hipotecznego?

@johnmakaron, u mnie ING sprawdzał BIK dopiero w finalnej decyzji, a nie w analizie wstępnej

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
100
25
18-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (326 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Na którym etapie ING sprawdza BIK podczas weryfikacji kredytu hipotecznego?

dziwne, myslałem, że BIK sprawdza się na początku, aby odsiać ludzi. Ale dzięki za podpowiedź!

Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
9
3
12-11-2020
Wiadomość 3 z 3 (323 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z ING Makler Mobile

Witam,

od samego początku (paru miesięcy) mojej przygody z mobilną aplikacją maklera mam problem. Zawsze gdy chcę sprzedać powyżej 1000 sztuk akcji aplikacja zamyka się i muszę się od nowa logować. A d

...

29-11-2020
Re: Karta kredytowa dla przedsiębiorców - BIK

Nieprawda.

Tak jak napisałem w pytaniu, moje wątpliwości wynikają z faktu, że mój kredyt firmowy nie jest widoczny w BIK właściciela działalności (jednoosobowa działalność gospodarcza).

29-11-2020
Problem z aktywacją karty

Cześć,
czy ktoś jeszcze ma problem z aktywacją karty? Nie da się jej aktywować mimo prób z telefonu i komputera. Od tygodnia próbuję to zrobić i za każdym razem nic. Na infolinii powiedziano mi, że spe...

28-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy