Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Na którym etapie ING sprawdza BIK podczas weryfikacji kredytu hipotecznego?

Hej,

 

wniosek został złożony 22 października do wszystkich banków, wszystkie oprócz ING sprawdziły BIK niemalże natychmiastowo (tego samego dnia lub parę dni po).

 

Bank ING do dziś nie sprawdził BIKu i pomimo, że wniosek jest w analizie. Zastanawiam się, czy w ogóle sprawdzą ten BIK, czy nawet nie rozpoczęli analizy.

Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (3 652 wyświetleń)

Re.: Na którym etapie ING sprawdza BIK podczas weryfikacji kredytu hipotecznego?

@johnmakaron, u mnie ING sprawdzał BIK dopiero w finalnej decyzji, a nie w analizie wstępnej

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (3 640 wyświetleń)

Re.: Na którym etapie ING sprawdza BIK podczas weryfikacji kredytu hipotecznego?

dziwne, myslałem, że BIK sprawdza się na początku, aby odsiać ludzi. Ale dzięki za podpowiedź!

Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 3 z 3 (3 637 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Re: BLIK a bankomaty

No właśnie czytałem, że PEKAO ma jakieś systemy archaiczne. Ale ludzie i tak chwalą.

PKO BP przynajmniej ma nowy system (kilka lat temu stworzony) i dla tych co nie wiedzą, BLIK powstał w oparciu o sys

...

31-08-2024
Re: BLIK a bankomaty

Ja ofertę Pekao znam, korzystałem z konta u nich. Problem w tym, że oferta to nie wszystko. A Pekao technologicznie i w przypadku podejścia do klienta leży i kwiczy.

To bank z procedurami z przed 20-30

...

31-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy