Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Limit zadłużenia i minimum 1/6 wpływów

Witam. Od ok. 2017 roku posiadam limit zadłużenia w wysokości 24 tysięcy. Różne kwoty wpływały na konto ale nie mniej niż 1400 euro. Od ponad roku wpływy te sięgają regularnie 2000 euro i więcej. Mimo to dostałem ostatnio wiadomość z banku abym stosował się do regulaminu i zapewniała wpływy na konto w kwocie minimum 1/6 przyznanego limitu. Jakby nie patrzeć 2000 euro to więcej niż 1/6 z 24 tysięcy złotych. Czyli gdzie tkwi problem i jak to rozwiązać? Dodam że podczas przyznawania limitu moje dochody od samego początku były w euro. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Janek123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
21-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (1 266 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia i minimum 1/6 wpływów

Przez nasze forum nie mamy niestety wglądu do danych w systemie bankowym, nie możemy sprawdzić szczegółów Twojej sytuacji. Proszę, skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING lub całodobową infolinię +48 32 357 00 69


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 188 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy