Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Krok 4 - Wyceniamy nieruchomość a dosłanie podpisanej umowy dewelopeskiej

Witam, 
Mam pytanie, jeśli aktualnie mamy krok 4 - wyceniamy nieruchomość. 
A w dniu dzisiejszym zostanie wysłany kurier do banku z podpisaną umową deweloperską notarialnie, jaki jest orientacyjny czas kiedy otrzyma się decyzją końcową? Wstępną otrzymaliśmy pozytywną stąd podpisanie aktu notarialnego. 

Odpowiedz
0 Lajków
michalkurowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
24-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 330 wyświetleń)

Re: Krok 4 - Wyceniamy nieruchomość a dosłanie podpisanej umowy dewelopeskiej

Po tym jak dostarczysz nam komplet dokumentów, a my otrzymamy też wycenę od rzeczoznawcy, to czas na podjęcie decyzji to około 1,5 tygodnia. Każdy wniosek jest inny, dlatego ten czas może się różnić. Życzymy pozytywnej decyzji ostatecznej Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1071
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 299 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Niestety ale jakoś nie przekonuje mnie taka argumentacja.

Po pierwsze, dlaczego blokowanie występuje na etapie logowania do aplikacji? Sugeruje to, że "analizie" podlega już proces logowania. Na podlin

...

01-03-2024
Re: Zajęcie komornicze

Chcielibyśmy to dla Ciebie wyjaśnić, jednak tutaj nie mamy dostępu do informacji o Twoim koncie w systemie. Napisz proszę nas przez czat w Moje ING lub skontaktuj się z naszą infolinią. Nasi specjaliś

...

01-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Też odczułam ciarki żenady na widok "daaj mi tę noc". A potem otworzyłam apkę i ciśnienie mi się podniosło od scrollowania tych małych ikonek i omijania śmietnika z ofertami. Mam wrażenie jakby ta apl

...

01-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy