Odpowiedz

Kredytu hipoteczny -rozliczenie

Witam,

 

zakupiliśmy z mężem dom od dewelopera, który aktualnie się buduje. Z racji wzrostu kosztów ustaliliśmy, że deweloper nie wykona nam elewacji (dom zostanie ocieplony i zaciągnięty siatką i klejem). W specyfikacji wykonania od dewelopera pierwotnie było napisane, że elewacja będzie zrobiona wraz z imitacją deski drewnianej ozdobnej. Czy bank uzna to za problem przy rozliczeniu kredytu? Równie dobrze moglibyśmy na etapie budowy zrezygnować z deski, bo nam się nie podobała.

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
wercia2912
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 464 wyświetleń)

Re: Kredytu hipoteczny -rozliczenie

Jeśli dom zostanie oddany do użytkowania przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, to nie będzie to dla nas żadną przeszkodą.

W przypadku zakupu od dewelopera nie weryfikujemy sami stanu wykończenia, chyba że finansowanie poza samym zakupem dotyczyło również wykończenia nieruchomości pod klucz.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 392 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Re.: Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości internetowej.

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy