Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt z rodzicem?? Pozniej aneks.

Witam, mam pytanie czy jest w Panstwa banku taka opcja: interesowalo by nas wziecie kredytu hipotecznego z tesciem jako wspolkredytobiorca( wlasciwie tesc bylby jedynym kredytobiorca bo meza nie puszcza umowa zostalo mu tylko 9miesiecy,a wymagacie min12) tylko zeby mieszkanie bylo na mnie i meza. Gdybysmy dostali kredyt to mozna w listopadzie gdy juz maz bedzie mial umowe o prace na czas nieokreslony zrobic aneks do umowy i tescia calkowicie wypisac z tego kredytu? Bo potrzebujemy pomocy tescia tylko na te 9miesiecy dopoki maz nie bedzie mial umowy na stale, bo dochod nas puszcza tylko ta nieszczesna umowa.
MIGOTKA
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
13-01-2016
Wiadomość 1 z 6 (5 899 wyświetleń)

Re.: Kredyt z rodzicem?? Pozniej aneks.

[ Edytowane ]

W trakcie trwania kredytu jest możliwość, aby odstąpił jeden z kredytobiorców. W takiej sytuacji należy złożyć wniosek o odstąpienie od długu, wniosek składany jest w oddziale banku.

Warunkiem wprowadzenia takiej zmiany jest to, aby u pozostałych kredytobiorców występowała zdolność kredytową do samodzielnego spłacania raty.

Niezbędne będzie przedłożenie aktualnych zaświadczeń o dochodach.
Jeżeli zostanie podjęta pozytywna decyzja, przygotujemy aneks, na podstawie, którego zostaniecie Państwo jedynymi kredytobiorcami.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (5 869 wyświetleń)

Re.: Kredyt z rodzicem?? Pozniej aneks.

Mozna zlozyc wniosek o kredyt z rodzicami przez internet?
Zeby zalapac sie na wyprzedaz kredytow hipotecznych to wystarczy ze zloze tylko do 5.02.2016 (wlacznie?) wniosek?
Po tym czasie beda jakies jeszcze promocje?? Jakie beda warunki kredytow hipotecznych?
MIGOTKA
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
2
13-01-2016
Wiadomość 3 z 6 (5 740 wyświetleń)

Re.: Kredyt z rodzicem?? Pozniej aneks.

[ Edytowane ]

Przez usługę internetową można zawnioskować o kredyt hipoteczny samodzielnie lub ze współmałżonkiem. W pozostałych przypadkach wniosek możemy przyjąć jedynie przez doradcę hipotecznego w oddziale.

Aby móc skorzystać z oferty „Wyprzedaż Noworoczna” do 5 lutego należy złożyć wniosek z pełną wymaganą dokumentacją.

Od 1 lutego 2016 r. udostępniliśmy kolejną edycję oferty specjalnej „Mieszkaj bez Kompromisów”. Promocja skierowana jest do osób które nie ukończyły 35 roku życia. Obowiązuje do 31.03.2016 r. Dostępne są dwa warianty do wyboru z marżą 1,65% i prowizją 1,65% lub marża 1,90% i 0% prowizji. Warunkiem skorzystania jest posiadanie lub założenie konta osobistego z deklaracja wpływów 2000 zł miesięcznie przez 3 lata od momentu przystąpienia do kredytu. Oraz deklaracja przystąpienia do ubezpieczenia na życie do kredytu również na okres 3 lat minimum jednego kredytobiorcy.

 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (5 735 wyświetleń)

Re.: Kredyt z rodzicem?? Pozniej aneks.

czy te wpływy miesiecznie 2tys dotyczy obydwoje  kredytobiorców czy jednego np ja musze mieć wpływ na sowje konto 2 tys i mąz na swoje 2 tys ???? czy wystarczy ze on tylko bedzie miał

Odpowiedz
0 Lajków
maria25
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
4
18-01-2016
Wiadomość 5 z 6 (5 449 wyświetleń)

Re.: Kredyt z rodzicem?? Pozniej aneks.

Wymagamy aby na rachunek powiązany z kredytem hipotecznym wpływała kwota min. 2 000 zł miesięcznie.
Właścicielem rachunku może być jeden z kredytobiorców.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (5 372 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy