15-02-2017
14:12
– ostatnio edytowany
08-02-2021
13:25
przez
KarolinaM
Wraz z żoną wychowujemy jedno dziecko, dzięki czemu możemy liczyć na 15% dofinansowania MdM. W tym roku nie zdążyliśmy, niestyty zdolność kredytowa nam nie pozwoliła na taki wydatek. Jednak zdobyłem podwyżkę i zgodnie z tym co przeczytałem na [strona www MDM] mogę już teraz zapisać się na MdM 2018. Ktoś może próbował wcześniejszych zapisów? a co jeżeli deweloper się nie wyrobi? Może warto poczekać do końca roku i wziąć coś co będzie dostępne na bierząco?
15-02-2017 22:10
@RadekR Nie mamy w swojej ofercie kredytu z dopłatami MDM. Możemy zaproponować tylko kredyt hipoteczny bez dopłaty.
Trwają zmasowane ataki telefoniczne na klientów banków, w których oszuści manipulują klientami do wykonywania transakcji. Blokady, które nastąpiły, były prewencyjne, aby nie dopuścić do wykonania prze
... 09-02-2026Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.
07-02-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |