Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Witam staram sie o kredyt hipoteczny dostałem decyzję pozytywna w piątek 10 kwoetnia był rzeczoznawca dzis miał z analitykiem wykonać wycene i co dalej wysyła ja do banku ? Ile to dalwj bedzie trwało? Nigdzie nie mozna się niczego konkretnie dowiedziex poniewaz mowia tylko Prosze czekać i czekać. Ale wiadomo ze chce wiedziec ile jeszcze to wszystko potrwa i co dalej jak to wygląda?
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 496 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Decyzję podejmujemy w ciągu 21 dni od momentu otrzymania kompletu dokumentów. Status swojego wniosku możesz sprawdzić tutaj lub u opiekuna wniosku Emotikon: Szczęśliwy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 418 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy