Odpowiedz
Highlighted

Kredyt hipoteczny

Witam staram sie o kredyt hipoteczny dostałem decyzję pozytywna w piątek 10 kwoetnia był rzeczoznawca dzis miał z analitykiem wykonać wycene i co dalej wysyła ja do banku ? Ile to dalwj bedzie trwało? Nigdzie nie mozna się niczego konkretnie dowiedziex poniewaz mowia tylko Prosze czekać i czekać. Ale wiadomo ze chce wiedziec ile jeszcze to wszystko potrwa i co dalej jak to wygląda?
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (707 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Decyzję podejmujemy w ciągu 21 dni od momentu otrzymania kompletu dokumentów. Status swojego wniosku możesz sprawdzić tutaj lub u opiekuna wniosku Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
62
15
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (629 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Stałe zlecenia - edycja kwoty pojedynczego przelewu

Dzień dobry,

czy jest możliwość, albo planują Państwo wdrożenie funkcjonalności w której będzie możliwa edycja pojedynczego przelewu w zleceniu stałym.

01-12-2020
Pomocy ! Ile obecnie czasu na Decyzje ostateczna ?

Witam,

Proszę o pomoc, otrzymałem decyzję wstępną o przyznaniu kredytu hipotecznego. Bank poprosił o podpisanie umowy z deweloperem oraz wycenę (zrobilem ją we własnym zakresie)

Pośrednik przesłal do

...

01-12-2020
Produkty w IKZE

Czy ING planuje ( jak tak to kiedy) rozszerzenie gamy produktów które można opakować w ramach IKZE ? 
Obecnie trzymanie tam gotówki na 0.3% jest nie opłacalne. 

01-12-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy