Odpowiedz

Kredyt hipoteczny

Witam, czy w ING jest możliwe uzyskanie kredytu hipotecznego, przez dwie osoby w sytuacji gdy: jedna z nich jest zatrudniona na umowę o pracę, na czas nieokreślony, u jednego pracodawcy od ponad dwóch lat. A druga osoba przeszła po 1,5 roku pracy (umowę zlecenie), u tego samego pracodawcy na B2B (niedawno założona działalność)?

Odpowiedz
0 Lajków
pawel9412
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-10-2024
Wiadomość 1 z 2 (138 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny

W tej sprawie konieczny jest kontakt z naszymi specjalistami hipotecznymi. Spotkanie możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie.
**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
75
10
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (50 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny

W tej sprawie konieczny jest kontakt z naszymi specjalistami hipotecznymi. Spotkanie możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj ...

23-10-2024
Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Czy mógłby Pan polecić bank, który ma ciekawą ofertę w zakresie personalizacji wydatków?

23-10-2024
Udziały w działce jako wkład własny

Z żoną mamy działkę kupioną wspólnie z rodzicami 50/50. Nie ma ustalonego podziału, z mapką przygotowaną przez geodete, tylko słownie "pół na pół".
Chcemy się z żoną budować i zastanawiamy sie czy koni...

23-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy