23-10-2020 19:26
23-10-2020 20:55
24-10-2020 15:15
sylwia_j w opisanej sytuacji nie trzeba ponownie składać wniosku. Jeśli decyzja jest pozytywna, wystarczy, że podpiszecie umowę.
Życzymy szczęśliwego rozwiązania.
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026