Wniosek o kredyt hipoteczny składaliśmy z mężem gdy byłam w ciąży, liczba osób w gospodarstwie domowym wynosiła 3(mamy już 1 córkę). Czy jeśli urodze przed podpisaniem umowy trzeba będzie na nowo wyliczać zdolność kredytową i składać kolejny wniosek?
Byłam w podobnej sytuacji, z tym, że w innym banku, ale doradca powiedział nam że wyliczenia są na dzień składania wniosku.. i tak też było do momentu przeanalizowania zdolności.. później wybraliśmy ing gdzie nam wyliczyli już na 5 osób a zdolność była wyższa niż tam na 4..
sylwia_j w opisanej sytuacji nie trzeba ponownie składać wniosku. Jeśli decyzja jest pozytywna, wystarczy, że podpiszecie umowę.
Życzymy szczęśliwego rozwiązania.
----------------- Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie. Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty. Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...
Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...