Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - opóźnienie w wydawaniu decyzji

Dzień dobry, 

 

14 grudnia za pośrednictwem doradcy kredytowego złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny na budowę domu. Aby przyspieszyć procesowanie wniosku, dołączyliśmy do niego wycenę rzeczoznawcy. Doradca kredytowy mówił, że bank na wydanie decyzji kredytowej ma czas do 22 stycznia. Dzisiaj jest już 27 stycznia i wciąż brak jakiejkolwiek informacji z banku. 

 

Jaki obecnie jest czas oczekiwania na decyzje? 

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
slawomiroleksy
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
27-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 308 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - opóźnienie w wydawaniu decyzji

https://www.ing.pl/partner/hipoteka/proces-kredytowy
Na tej stronie, ktora aktualizowana jest prawie codziennie, może Pan na bieżąco sprawdzać z jakiego dnia bank aktualnie procesuje wnioski. Tylko proszę się dowiedzieć kiedy wniosek przeszedł w fazę analizy, u mnie trwało to np. 2 tygodnie od zlozenia wniosku przez doradcę.
Olka0212
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
6
24-11-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 277 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - opóźnienie w wydawaniu decyzji

slawomiroleksy Szczegółowe informacje o etapie, na jakim znajduje się Twój wniosek o kredyt przekaże Ci jego opiekun. Proszę, skontaktuj się ze specjalistą, z którym składałeś wniosek o kredyt. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 142 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Tak czytam Wasze komentarze i się zastanawiam. Czekam na wstępną decyzję od 8.04. W PKO dostałem odpowiedź tego samego dnia. Tu nic się we wniosku nie zmieni. Od 17.04 jestem w analizie. Piszecie, że

...

12-05-2024
Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 

12-05-2024
parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

dzień dobry, proszę sprawdzić działanie opcji "Parkingi / kup bilet" w aplikacji mobilnej

Próbowałem zaparkować w Katowicach, wszystko szło dobrze do momentu ale na ekranie na którym jest pole "Numer r

...

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy