Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - ile czasu na decyzję

Witam, złożyliśmy wniosek o kredyt hipoteczny 25.02 przez doradcę kredytowego. Nadal cisza 😶. Czy to normalne jest ze tak długo to trwa? I czy jest możliwość sprawdzenia statusu?
Odpowiedz
0 Lajków
Nitka1990
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-04-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 865 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - ile czasu na decyzję

Decyzję podejmujemy najszybciej jak to możliwe. 
To na jakim etapie jest Twój wniosek możesz sprawdzić tutaj: 
https://forms.ingbank.pl/INGeWniosekWormsExt/WizardWfB.aspx?path=T3_MI-EndUserWormsExt-CAWK-STR&bank...


Takie informacje przekaże Ci też specjalista, u którego kompletowałaś dokumenty.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 793 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - ile czasu na decyzję

Ja złożyłem swój wniosek 19 lutego, a decyzje wstępną otrzymałem wczoraj 12 kwietnia. Między rejestracją wniosku a rozpoczęciem analizy okazało się, że wyciągi z mojego konta nie dotarły (ale dowiedziałem się o tym po reklamacji) :-) Więc podpytaj pośrednika - może ma coś na sumieniu :-))
Odpowiedz
0 Lajków
Rock2008
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
5
13-03-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 741 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy