Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny działka rolna z dariwizny

Witam, potrzebujemy pomocy, otrzymałam w 2021 ziemię 1.1 ha 2 działki. Jedna z nich podzieliłam na działki z których jedna ma wielkość 0,3ha i na tą działkę otrzymałam warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę. Bank nie chce udzielić nam kredytu ze względu na ustawę o ustroju rolnym. Początkowo mówiono że mam powyżej 1ha dlatego zdecydowałam przepisać jedną z działek na męża, gdzie bank sugeruje teraz że powinnam przed przepisaniem zgłosić to do Kowr, natomiast ta instytucja twierdzi że jest to zgodne z ustawą że mam prawo przepisać to osobie bliskiej. Ogólnie odczuwamy zero pomocy ze strony banku suche informacje bez konkretów. Na infolinii informację że analityk pomoże napisze co potrzeba a rzeczywistość niestety jest inna
Odpowiedz
0 Lajków
Natalia123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
14-09-2024
Wiadomość 1 z 2 (241 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny działka rolna z dariwizny

W opisanej sytuacji proponuję kontakt z naszymi doradcami hipotecznymi. Możesz się umówić na taki kontakt wideo przez naszą stronę: https://www.ing.pl/kontakt - Kontakt ze specjalistą - Umów spotkanie - kredyty hipoteczny.  



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
645
121
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (201 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: KeePass 2.x - Pickchars i maskowanie hasło

Dzieki, uwielbiam Keepassa ale tej funkcji jeszcze nie widzialem "Pickchars" ( albo inaczej mowiac, dawno nie bylem zmuszony do takiej autoryzacje ; ] )

U mnie dziala tak, loguje sie poprostu uzywajac

...

19-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy