Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny - decyzja ostateczna

Dzień dobry, na ten moment rozpatrywane są wnioski, które zmieniły status "analiza wstępna" 22 kwietnia, mój wniosek zmienił status na powyższy 27 kwietnia. Teoretycznie w środę 26 maja powinna być decyzja. Na stronie jest napisane, że jeżeli wniosek jest kompletny z operatem to może zostać wydana decyzja ostateczna. Moje pytanie brzmi - czy mogę liczyć na decyzję ostateczną jeżeli wniosek zostal złożony teoretycznie kompletny + operat zostanie dołączony w poniedziałek 24maja? Kredyt 700 tys. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
adamkrauze
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 149 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny - decyzja ostateczna

Do każdego wniosku podchodzimy indywidualnie. Może się oczywiście zdarzyć tak, jak piszesz, że od razu podejmiemy decyzję ostateczną. Jednak nie możemy tego zagwarantować.
Trzymamy kciuki, żeby decyzja była pozytywna Emotikon: Szczęśliwy 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 081 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy