Odpowiedz

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Ja w poniedziałek dostałem decyzję. Czekałem od 2 kwietnia. Podpisanie umowy w poniedziałek 17.06. Kiedy wypłacą kasę??? Czas pokaże 

Odpowiedz
0 Lajków
KamilOli92
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
2
05-06-2024
Wiadomość 21 z 27 (1 629 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny miesiąc czekania. Żal.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Roshena
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
12-06-2024
Wiadomość 22 z 27 (1 476 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Ja (wniosek złożony 28.04) w zeszłym tygodniu dostałem wstępną zgodę i od razu został zrobiony (i zaakceptowany) operat.

Teraz czekam na ostateczną decyzję - wniosek znowu wpadł w kolejkę oczekujących, tym razem na decyzję ostateczną. Warto zauważyć, że te daty podawane na stronie https://www.ing.pl/partner/indywidualni/hipoteka/proces-kredytowy (pomijając, że przerażające) są nie wiele warte. Mało, że nie zgadza się termin to jeszcze kolejka cały czas rośnie (miesiąc temu analiza wstępna była N+20, teraz jest N+25).

 

Jeżeli ktoś dopiero składa wniosek, to radzę policzyć sobie te wszystkie N+ i oszacować ile to dni (to są dni robocze!), Samo czekanie w różnych kolejkach obecnie to 41 dni czyli dwa miesiące! A jeszcze lubią cofać dokumenty do uzupełnienia.

Odpowiedz
0 Lajków
wojtkow
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
11-06-2024
Wiadomość 23 z 27 (1 032 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po jakim czasie wypłacili pieniądze?

Odpowiedz
0 Lajków
Julia83
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-07-2024
Wiadomość 24 z 27 (747 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Na drugi dzień
Odpowiedz
0 Lajków
KamilOli92
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
2
05-06-2024
Wiadomość 25 z 27 (744 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

W środę podpisuje umowę... Tyle, że nie z ING, bo mój wniosek ciągle stoi w kolejce do weryfikacji. Ale inne banki nie potrzebują trzech miesięcy na podjęcie decyzji w dość oczywistej sprawie. Mam w ING konto 24 lata ale chyba zakończę tą współpracę, bo jak ktoś mnie nie szanuje to nie czuję się zobowiązany do lojalności.

Odpowiedz
0 Lajków
wojtkow
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
11-06-2024
Wiadomość 26 z 27 (510 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

A jakim procesem był składany wniosek? Standardowy czy NWH? Terminy mi mijają w innych bankach i nie wiem czy czekać na ING

Odpowiedz
0 Lajków
Vip3Out
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-07-2024
Wiadomość 27 z 27 (348 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zawieszona DG, wypowiedzenie umowy konta

Sytuacja wygląda następująco: jakieś 3 miesiące temu dostałem komunikat w systemie transakcyjnym ING z żądaniem złożenia wyjaśnień, w jakim celu korzystam z karty kredytowej wydanej do rachunku bieżąc

...

31-07-2024
Dyspozycja na wypadek śmierci

Jeśli ktoś chce wydać dyspozycję wypłaty środków z konta swoim wnukom, to czy musi brać ze sobą jakieś konkretne dokumenty dotyczące pokrewieństwa, czy wystarczy swój dokument tożsamości i oświadczeni

...

30-07-2024
Re.: Brak możliwości założenia konta metodą przez selfie

Jeśli jeszcze nie udało się Wam otworzyć u nas konta na selfie, to proszę, zaktualizujcie aplikację do najnowszej wersji 4.15.3 i spróbujcie ponownie. Dajcie znać, czy po aktualizacji proces otwarcia

...

30-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy