Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny- brak ksiegi wieczystej dom

[ Edytowane ]
Dzien dobry,

Chciałbym przystąpić do kredytu hipotecznego, kupuje dom ktory nie posiada KW niemniej jednak posiada postawienie o stwierdzeniu nabycia własności przez zasiedzenie. Mam zaświadczenie o braku zadluzenia, mam mapy ze startostwa , mam takze przedwstepna umowe kupna która wykazuje kto jest właścicielem jakie ma prawa, a takze o jaka nieruchomość chodzi, uwzglednia brak obciążeń na ruchomości- notariana.Czy w tym wypadku mogę wziąć kredyt u Was? Jeżeli tak to co musze zrobić- prosze o profesjonalna odpowiedź ( bez nadania temu kierunku prosze zgłosić sie do specjalisty naszego banku )Bardzo mi zalezy bo jestem waszym klientem od 19lat. Wkład wlasny wynosi ok 60%.
Odpowiedz
0 Lajków
KrzychuZG
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 112 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny- brak ksiegi wieczystej dom

[ Edytowane ]

W takim przypadku konieczne jest umówienie się ze specjalistą na spotkanie. W trakcie spotkania nasz specjalista zbierze dokumenty dotyczące nieruchomości i przekaże je do konsultacji naszym analitykom. 
Bez wglądu w dokumenty i bez możliwości ich analizy nie jesteśmy w stanie udzielić wiążącej odpowiedzi. 

W sprawie umówienia spotkania możesz skontaktować się z nami na czacie w Moim ING lub telefonicznie: 32 357 00 65. Specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, w soboty do 16:00. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 000 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy