Odpowiedz
Highlighted

Kredyt hipoteczny a rozdzielność

Witam. Jestem z żoną po ślubie 3 lata mamy trójkę dzieci. Zastanawiamy się nad rozdzielczością majątkowa z racji tego że ja mam dość wysokie zarobki a żona zajęła się wychowyniem dzieci i nie ma żadnego dochodu. Czy jak podpiszemy rozdzielczosc majątkowa to podczas sprawdzania mojej zdolności kredytowej pod uwagę będę brany tylko ja czy również dzieci?
Odpowiedz
0 Lajków
000radek000
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
15-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (191 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kredyt hipoteczny a rozdzielność

Jeśli zdecydujesz się na rozdzielczość majątkową, w ilości osób, w gospodarstwie domowym powinieneś uwzględnić siebie oraz dzieci. W takiej sytuacji nie uwzględniasz jedynie żony.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
414
108
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (63 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Re.: Uzn odsetki skapitalizowane

U mnie to samo. Bardzo nieładnie ze strony banku. Obciążenie na rachunku nie wiadomo za co. To chyba nie problem klienta że odsetki zostały źle obliczone.

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy