Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

Witam,

 

Czy bank udziela pożyczki hipotecznej na zakup i budowę domu całorocznego?. Chciałbym kupić działkę budowlaną 5 ar i postawić domek całoroczny do 35m2. Cena za całość 120 tys zł (działka + domek). Wkład własny 30%

Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (6 061 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

Udzielamy kredytu hipotecznego na zakup działki, jak również na budowę domu. Kredyt na budowę domu udzielimy tylko wtedy, kiedy jest wydana decyzja o pozwoleniu na budowę. W tej sprawie, zapraszamy Cię do kontaktu z naszą infolinią – (32) 357 00 65. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00-16:00. W tych godzinach, możesz tez z nami czatować w tej sprawie. Podczas rozmowy sprawdzimy możliwości kredytowania Twojej inwestycji. 
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (5 998 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

A co w sytuacji gdy jest to domek 35m2 wtedy jest to budowa na zgłoszenie. Wystarczy zaświadczenie ze nie było sprzeciwu ?.

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 3 z 4 (5 994 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

Zaświadczenie, o którym piszesz powinno wystarczyć do złożenia wniosku. Jednak każdy z nich rozpatrujemy indywidualnie dlatego nie mogę jednoznacznie określić jaka będzie decyzja w tej sprawie.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (5 973 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy