Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

Witam,

 

Czy bank udziela pożyczki hipotecznej na zakup i budowę domu całorocznego?. Chciałbym kupić działkę budowlaną 5 ar i postawić domek całoroczny do 35m2. Cena za całość 120 tys zł (działka + domek). Wkład własny 30%

Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
36
2
02-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (8 352 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

Udzielamy kredytu hipotecznego na zakup działki, jak również na budowę domu. Kredyt na budowę domu udzielimy tylko wtedy, kiedy jest wydana decyzja o pozwoleniu na budowę. W tej sprawie, zapraszamy Cię do kontaktu z naszą infolinią – (32) 357 00 65. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00-16:00. W tych godzinach, możesz tez z nami czatować w tej sprawie. Podczas rozmowy sprawdzimy możliwości kredytowania Twojej inwestycji. 
 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (8 289 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

A co w sytuacji gdy jest to domek 35m2 wtedy jest to budowa na zgłoszenie. Wystarczy zaświadczenie ze nie było sprzeciwu ?.

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
36
2
02-09-2017
Wiadomość 3 z 4 (8 285 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a domek letniskowy

Zaświadczenie, o którym piszesz powinno wystarczyć do złożenia wniosku. Jednak każdy z nich rozpatrujemy indywidualnie dlatego nie mogę jednoznacznie określić jaka będzie decyzja w tej sprawie.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (8 264 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)

pozdrawiam

Rafał

05-12-2025
Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc

...

04-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest. 
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al

...

04-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy