Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny 65% zadłużenia

Dzień dobry. Jeśli spłacam wszystkie raty terminowo i nie mam opóźnień, a nieświadomy tego doprowadziłem, że raty przekroczyły 65% dochodu to bank wypowie umowę tylko z tego powodu, czy raczej nie ma powodów do zmartwień jeśli w tym samym miesiącu co wziąłem pożyczkę powodująca przekroczenie limitu ją spłaciłem?
Odpowiedz
0 Lajków
Daetashin
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (608 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny 65% zadłużenia

Faktycznie w przypadku przekroczenia wartości 65% zadłużenia, bank ma prawo wypowiedzieć umowę kredytową. Jednak nawiązując do informacji jaką podałeś - że jeszcze w tym samym miesiącu spłaciłeś to zobowiązanie - wskaźnik ten nie powinien być przekroczony. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z dalszą realizacją umowy, skontaktuj się z naszymi doradcami na infolinii +48 32 357 00 57 lub w Miejscu Spotkań.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
480
108
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (383 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nadpłata kredytu a skrócenie okresu

Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami ponownie pod numerem 32 357 00 57 lub na czacie w Moim ING. Specjaliści hipoteczni są dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:

...

30-11-2022
Re: Wplatomat zabrał pieniądze

Czy mogę liczyć na warunkowe przelanie pieniędzy na moje konto? Reklamacja napewno zostanie uznana a te pieniądze muszę mieć na koncie gdyż są mi potrzebne do spłaty FV i zobowiązań.

30-11-2022
Re.: Róznica w notowaniach certyfikatów

Certyfikaty interesują mnie od kilku miesięcy .Do tej pory obserwowałem na

Bankier.pl

investing.com

plus500

Zawsze różnica była około 4 USD dzisiaj dużo większa dlatego napisałem.

Dziękuje za odpowiedź

30-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy