Odpowiedz

Kredyt hipoteczny 2 transza

Wiemy że spóźnimy się z rozliczeniem 2 transzy na remont mieszkania. Czy możemy wydłużyć termin w aplikacji czy też konieczny jest aneks?

Odpowiedz
0 Lajków
Malyksiaze
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-04-2025
Wiadomość 1 z 2 (1 948 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny 2 transza

Możesz wydłużyć okres budowlany w Moim ING maksymalnie do 36 miesięcy od uruchomienia kredytu. Wtedy robimy to za pomocą bezpłatnego aneksu bezdecyzyjnego. Jeśli od uruchomienia kredytu minęło więcej niż 36 miesięcy, to okres budowlany możesz wydłużyć w placówce na podstawie aneksu, który jest już płatny oraz jest aneksem decyzyjnym. Jego koszt to 200 zł.
**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
99
11
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (1 908 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Notoryczne problemy z wypłatami SWE

Piszę tu gdyz mam juz dosc ciaglego skladania reklamcji i mrozenia pieniedzy. Od miesiąca bankomaty planet cash - w roznych lokalizacjach - zawsze w taki sam sposob - w trkacie transacji SWE wyplaty s

...

10-06-2026
Rezygnacja z e terminala

Dzień dobry, 

Mam e-terminal ING w programie Polska bezgotówkowa. Umowa zawarta w lutym. 

Czy mogę zrezygnować z terminala ? Jak to zrobić? Czy wiążą się z tym jakieś koszty? 

 

09-06-2026
Powiadomienia PUSH - zawartość

Kolejny raz będę pytał o powiadomienia: czy w aplikacji banku dbającego, podobno, o bezpieczeństwo, nie można uzupełnić powiadomień o szczegóły transakcji? Mam kilka kart na koncie: swoje, dziecka i n

...

09-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy