Odpowiedz

Kredyt a zwolnienie w ciąży

Czy mamy szansę na kredyt hipoteczny w sytuacji kiedy ja przebywam na zwolnieniu lekarskim w ciąży. Obydwoje mamy umowy na czas nieokreślony. Czy mój dochód, który otrzymuje na zwolnieniu wlicza się w zdolność kredytową? Czy w takim przypadku zdolność kredytowa obliczania jest tylko z dochodu męża?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 130 wyświetleń)

Re: Kredyt a zwolnienie w ciąży

Cieszę się, że nasza oferta Was zainteresowała. Możecie wspólnie zawnioskować o kredyt hipoteczny w naszym banku. Do badania zdolności kredytowej weźmiemy pod uwagę także Twój dochód. Zachęcam do złożenia wniosku Emotikon: Szczęśliwy



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1088
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 073 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy