10-01-2021 19:47
Witam![]()
Może miał ktoś taką sytuację jak my ![]()
Planujemy kupić dom od "dewelopera" jest to Pan, który ma swoją firmę budowlaną i na swoich działkach buduje domy, nie posiada on rachunku bankowego na który mogłyby wpływać transze kredytu hipotecznego. Wpłacamy mu zadatek 10% w wysokości 80 tys i podpisujemy umowę u notariusza. Pytanie brzmi: Czy jeśli budowa domu zakończy się dopiero w okolicach Sierpnia to możemy się starać juz o kredyt hipoteczny a uruchomić go jak budowa będzie zakończona a dom oddany? a w międzyczasie dostarczać niezbędne dokumenty? Chodzi nam o załatwienie wszelkich spraw kredytowych tak aby skrócić to najmożliwiej jak się da przed oddaniem domu.
z góry serdecznie dziękuje za wszystkie pomocne odpowiedzi ![]()
10-01-2021 20:43
11-01-2021 19:11
Możemy sprawdzić dla Ciebie zdolność kredytową. Wystarczy, że w tej sprawie się z nami skontaktujesz (32 357 00 65). Jednak do wydania ostatecznej decyzji kredytowej, nieruchomość musi być oddana do użytku. Bez tego dokumentu nie będziemy mogli wydać decyzji.
Cześć Wszystkim,
Wraz z mężem złożyliśmy wniosek o kredyt hipoteczny, od 19 maja nasz wniosek jest na etapie 5. podejmujemy decyzję, niestety nasze zaświadczenia od pracodawcy były ważne do końca maja
... 02-06-2026Cześć. Też mnie wkurza kolejna zmiana, ale u mnie działa prawidłowo po ustawieniu w Bitwarden takich etykiet pól z hasłem:
csv=password-0
csv=password-1
csv=password-2
itd.
01-06-2026OK, ja już się poddałem. Dzisiaj ustawiłem najkrótsze możliwe hasło. Mam dosyć wyliczania za każdym razem do 28 znaku. Na szczęście mam jeszcze ostatnią linię obrony w postaci Yubikey. Ktoś kto forsuj
... 01-06-2026