Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Dziękuje za odpowiedz a czy to była pierwsza prośba o dodatkowe dokumenty na etapie punktu 5 czyli podejmowania ostatecznej decyzji ?
Odpowiedz
0 Lajków
Michał71
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
3
20-04-2021
Wiadomość 31 z 114 (5 834 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

W takim razie czekam ostatnio status zmienił się znów na podejmujemy decyzje w piątek 16.04 jak otrzymam decyzje napisze pozdrawiam i powodzenia życzę Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Michał71
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
3
20-04-2021
Wiadomość 32 z 114 (5 833 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Antiba89 koszmar. Jak mnie o coś jeszcze poproszą to nie wiem co zrobię... już jesteśmy 3 tyg po terminie. Gdyby jeszcze to uzupełnienie dokumentów to była chwila - ale u nas minął równy tydzień od momentu ich przekazania do zarejestrowania i ponownej zmiany statusu na "podejmujemy decyzję". Teraz następny tydzień na decyzję (albo i nie). 2 tygodnie na 1 papierek.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaM
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
15-04-2021
Wiadomość 33 z 114 (5 800 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Nie to nie była pierwsza prośba tylko trzecia prośba o dokumenty od dokładnie 26.03.
Nie wiem co będzie dalej, ale będę pisać co się u mnie dzieje.
Dziś dokumenty zostały wysłane, zobaczymy kiedy status znów się zmieni i będziemy liczyć dni do decyzji.
Tyle dobrze, że nasz deweloper zgodził się na aneks do umowy przedwstępnej z przedłużeniem terminu zakupu.
Odpowiedz
0 Lajków
Antiba89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
3
13-04-2021
Wiadomość 34 z 114 (5 687 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Rozumiem że to trzecie dostanie dokumentów na samym etapie podejmowania decyzji ostatecznej -pkt 5?
Kiedy Państwo złożyli wnisoek?
U mnie były dwa razy odsyłane dokumenty na przełomie 2 2dni ale od razu na kolejny dzień status zmienił się na pkt 5 wydajemy decyzje .
Odpowiedz
0 Lajków
Michał71
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
3
20-04-2021
Wiadomość 35 z 114 (5 677 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

[ Edytowane ]
Tak, wszystko na etapie 5.
Wniosek złożony 16.02, ale od 22.02 była analiza dokumentów dopiero.
U nas też było podobnie, że dosyć szybko zmieniał się status po dosłaniu dokumentów, ale te 5 dni roboczych potem nic się nie działo i nagle znów, że dokumenty do uzupełnienia i tak trzy razy...
Także nie wiem co będzie dalej?
Wydaje mi się że nas tak wałkują bo mąż prowadzi działalność a ja jestem na macierzyńskim więc może jesteśmy ryzykowni dla nich..
Odpowiedz
0 Lajków
Antiba89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
3
13-04-2021
Wiadomość 36 z 114 (5 673 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

My złożyliśmy 5.02 wg czasów procesowych jutro powinni wydawać decyzje dla wniosków które zmieniły się na pkt 5 (16.04) zobaczymy
Odpowiedz
0 Lajków
Michał71
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
3
20-04-2021
Wiadomość 37 z 114 (5 648 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Ja również zostałam poproszona o dodatkowe dokumenty. U nas po raz drugi chodzi o dokumenty od dewelopera, więc niestety zdobycie ich to kilka dni. Prawdopodobnie zrezygnujemy, będziemy jeszcze raz na szybko wniosek do banku z którego już mieliśmy decyzję.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaM
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
15-04-2021
Wiadomość 38 z 114 (5 641 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Panie Michale, jutro będą wydawać decyzje dla wniosków które zmieniły status dnia 15 kwietnia.
Odpowiedz
0 Lajków
Kub1622
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
12
0
15-04-2021
Wiadomość 39 z 114 (5 586 wyświetleń)

Re.: Kompetencje pośrednika kredytowego

Mój wniosek zmienił status 17 kwietnia (ewentualnie 16 późnym wieczorem) i już dziś miałam informację.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaM
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
0
15-04-2021
Wiadomość 40 z 114 (5 577 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy