Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Komandytariusz w spółce a kredyt hipoteczny

Witam.
Mam pytanie. Jestem zainteresowany kredytem hipotecznym w Ing. Od pośrednika kredytowego usłyszałem jednak, że jako Wspolnik w spółce komandytowej (komandytariusz) nie Ing nie będzie w stanie udzielić mi takiego kredytu (osobie, nie spółce). Chciałbym zweryfikować te twierdzenie. Najlepiej u pracownika/ analityka Ing. Czy faktycznie jako udziałowiec w takim rodzaju spółki mam nikłe szanse na ten kredyt?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (2 235 wyświetleń)

Re: Komandytariusz w spółce a kredyt hipoteczny

Możesz złożyć wniosek na podstawie dochodu ze spółki komandytowej. Analityk po sprawdzeniu dokumentów podejmie decyzję o możliwości przyznania kredytu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
312
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 164 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy