Odpowiedz

Re.: Kiedy decyzja

Witaj widzę może ile miałeś punktów w BIK?
Odpowiedz
0 Lajków
Joybook
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
09-01-2021
Wiadomość 41 z 52 (4 655 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Witam wszystkich pozytywnych i negatywnych jaka mieliście punktację w BIK ? Ja mam dobrą tzn 72 pk i w banku bnp mam negatywną że za niski scoring wydawało miś je że mam ok do skali bdb brakuje mi 2punkty a do najwyższej 8 punktów nie wiem jak to widzi ing. W nich ostatnia nadzieja. Może ktoś sobie sprawdzał bik ile miał z osób pozytywnych i negatywnych. Dodam że wnioskuje sam o kredyt ( rozdzielczość). Kredyt na kwotę 560k
Odpowiedz
0 Lajków
Joybook
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
09-01-2021
Wiadomość 42 z 52 (4 649 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Ja miałam 78 punktów. Brałam w przeszłości kilka rzeczy na raty by zbudować sobie historię kredytową, wszystkie spłacane w terminie a nawet przed czasem. Dodatkowo cały czas spłacam kredyt studencki, również bez zadnych opoznien. Składałam wniosek sama tylko do ING i bez problemu otrzymałam decyzję pozytywną.
Odpowiedz
0 Lajków
Olka0212
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
6
24-11-2020
Wiadomość 43 z 52 (4 576 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Dzięki za info, 78 to już status bdb ja mam niżej. Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Joybook
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
09-01-2021
Wiadomość 44 z 52 (4 479 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

gdzie można sprawdzić ile się ma pkt.? i ile to trwa|?

Odpowiedz
0 Lajków
loki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 45 z 52 (4 398 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

[ Edytowane ]
Trzeba pobrać raport ze strony www.bik.pl, koszt jednorazowego raportu to 39 zl. Dostaje się go zaraz po opłaceniu
Odpowiedz
0 Lajków
Olka0212
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
6
24-11-2020
Wiadomość 46 z 52 (4 384 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Jeśli ktoś (narzeczona) miał jeden laptop na raty w terminie spłacony i nie ma żadnych innych obciążeń to liczba pkt. będzie Twoim zdaniem oscylować w widełkach powyżej 80pkt czy poniżej? Pytam bo własny sprawdziłem pokazuje mi 84pkt. Jednak o kredyt staram się wspólnie z narzeczoną  

Odpowiedz
0 Lajków
loki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 47 z 52 (4 365 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

Cięzko stwierdzic jak oni to liczą ale myślę ze punktacja powinna być wysoka. Z tego ci mi się wydaje dane o kredytach dostępne są w BIKu do 5 lat więc zależy też kiedy ten laptop był spłacany. Ale generalnie rzecz biorąc scoring nie jest jedynym kryterium, ważniejsza jest raczej zdolność kredytowa, źródlo dochodow.
Odpowiedz
0 Lajków
Olka0212
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
6
24-11-2020
Wiadomość 48 z 52 (4 306 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

72 punkty to bardzo niski skoring w kwestii kredytu hipotecznego. Generalnie srednia dla polski to bodaj 79 i taka gwarantuje praktycznie na pewno uzyskanie kredytu. Podejrzewam że miales kilka opóźnień w spłacie, jak bedziesz analizowal raport szczegółowy zobacz jakie masz oceny poszczególnych zobowiązań, dużo ocen żółtych i choćby jedna czerwona w ostatnich 5 latach praktycznie eliminuje cię, w kwestii kredytu hipotecznego
Odpowiedz
0 Lajków
Deatherock
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
3
19-01-2018
Wiadomość 49 z 52 (4 247 wyświetleń)

Re.: Kiedy decyzja

A jeśli się okażę, że to było wcześniej. Czyli będzie pusto+moje 84pkt. Dwie umowy o prace oraz teoretycznie z tego co liczyliśmy bezpieczny zapas jeśli chodzi o możliwości kredytu. to pusty BIK u narzeczonej nie powinien stanowić problemu prawda?

Odpowiedz
0 Lajków
loki86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
11-01-2021
Wiadomość 50 z 52 (4 226 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy