Odpowiedz

Kiedy będzie decyzja ostateczna

W sobotę 29.05 dostaliśmy wstępna pozytywną decyzję (wniosek złożony ok 20.04), okazało się, że musimy potwierdzić czy nasz kredyt będzie spłacał inny kredyt i ile poprzednim właścicielom zostało do spłacenia. Wydaje się, że to formalności i powinno przejść szybko. Ile bedziemy oczekiwać na ostateczną decyzję? Znowu miesiąc? Czy to już formalność i wystarczy kilka dni (ze 2-3)?
Odpowiedz
0 Lajków
Malutka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-06-2021
Wiadomość 1 z 4 (3 351 wyświetleń)

Re: Kiedy będzie decyzja ostateczna

Na to, aby przekazać Ci naszą decyzję kredytową, potrzebujemy max. 21 dni kalendarzowych od chwili, gdy przekażesz nam wszystkie dokumenty. Status wniosku możesz sprawdzać na bieżąco tutaj:
https://forms.ingbank.pl/INGeWniosekWormsExt/WizardWfB.aspx?path=T3_MI-EndUserWormsExt-CAWK-STR&bank...
Możesz także skontaktować się z specjalistą, który opiekuje się Twoim wnioskiem. Ta osoba może udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (3 252 wyświetleń)

Re: Kiedy będzie decyzja ostateczna

Serio? 21 dni? Składaliśmy wniosek ponad miesiąc temu i kolejny miesiąc trzeba czekać na kolejną decyzję? Przecież to czego bank wymaga teraz to chyba są już formalności, więc to powinno trwać chwilę
Odpowiedz
0 Lajków
Malutka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
02-06-2021
Wiadomość 3 z 4 (3 202 wyświetleń)

Re: Kiedy będzie decyzja ostateczna

Decyzję staramy podjąć się najszybciej jak to możliwe. Trudno mi się odnieść do tego, co stało się w przypadku Twojego wniosku, bo przez społeczność nie mam do niego dostępu Emotikon: Smutny Aby wyjaśnić sprawę skontaktuj się proszę ze specjalistą, u którego kompletowałaś dokumenty. 

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 109 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy