28-01-2018 12:48
Witam, mam takie pytanie, otóż byłem dowiadywać się o kredyt hipoteczny na prace budowlane z pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem z projektantem budowlanym, potrzebuje pieniędzy na wykończenie domu ale Pan w banku oznajmił nam że póki nie będzie odbioru budynku musimy płacić karencje czyli same odsetki . Pytanie mam czy nie można jakoś inaczej tego załatwić?
28-01-2018 22:26
Mi przy braniu kredytu powiedziano, że jak wypłacimy ostatnią transze to będziemy mogli wnioskować żeby naliczali nam pełne raty.
Wybrałbym się do innego doradcy.
29-01-2018 08:16
W czasie trwania prac budowlanych rzeczywiście stosujemy karencję w spłacie kapitału. Po uruchomieniu wszystkich transz tego kredytu będziesz mógł bezpłatnie zrezygnować z karencji.
29-01-2018 19:56
30-01-2018 17:40
@Marek1 To zależy od warunków Twojej umowy, do której nie mam dostępu przez naszą społeczność. Warunki do uruchomienia transz opisuje załącznik do umowy nr 3. Jeśli chcesz sprawdzić u nas, jakie warunki musisz spełnić, aby uruchomić kolejną transzę, to proszę Cię o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 57. Nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni w dni robocze 7-21 i w soboty 8-16.
W pierwszej kolejności proszę zaznaczyć w zakładce dane i ustawienia -> Ustawienia księgowe tę opcję "dokonuję zakupu usług poza PL i/lub dokonuję WNT".
Następnie trzeba dodać dokument z META, na któr
... 20-05-2026Ja zrobiłem PRINT SCRENA. Z racji tej, że spłaciłem w 5 lat - wszystko co szło na kredyt zapisałem w excelu (pobrałem z historii).
Natomiast dziwi mnie, ze wchodząc w Usługi - Produkty zamknięte - mo
... 20-05-2026Pytanie do osób, które ostatnio spłaciły kredyt hipoteczny.
Ile dni realnie czekaliście na przelew ze zwrotem prowizji?
Czekam z utęsknieniem i chciałabym jak najszybciej skończyć okropną przygodę z I
... 19-05-2026