Odpowiedz
Highlighted

Godziny pracy

Dzień dobry

Czy w związku z dużą ilością wniosków i długim czasem oczekiwania bank wydłużył godziny pracy? Czy wnioski są rozpatrywane również w weekendy? Zastanawiam się w jakie dni i w jakich godzinach mogę się spodziewać "przeskoczenia" do następnego etapu.

Odpowiedz
0 Lajków
lgm
lgm
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
18-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (288 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Godziny pracy

Z tego co wiem to godziny są skrócone....pracują od 10-15
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
10
0
13-11-2020
Wiadomość 2 z 4 (244 wyświetleń)
Highlighted

[ Edytowane ]

@karola130, co masz na myśli pisząc o skróconych godzinach (rozumiem, że chodziło Ci jedynie o placówki banku).

Analitycy kredytowi w centrali nie mają taryfy ulgowej i nikt nie zmieniał im wymiaru etatu na niższy.

W zależności od lokalizacji poszczególnych placówek będą one czynne:

• poza galeriami handlowymi – od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 10:00 a 15:00,
  • w galeriach handlowych – mogą być czynne krócej niż godziny otwarcia galerii.

Nowe godziny otwarcia oddziałów ING Banku Śląskiego obowiązują od  19 października

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
95
24
18-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (180 wyświetleń)
Highlighted

[ Edytowane ]

Godziny otwarcia oddziałów banku:

ref: https://www.ing.pl/o-banku/jak-dzialamy/aktualnosci?news_id=1104652-oddzialy-banku-czynne-od-10-00-d... 

ps. nie wiem na ile ograniczenia są wymuszone przez Rząd, a na ile bank dokonał ograniczeń w swoich oddziałach

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
95
24
18-04-2020
Wiadomość 4 z 4 (175 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja wstepna

U mnie mija 14 dnia roboczych i też ani widu ani slychu

26-11-2020
Wniosek

Witam wczoraj skladalam.wniosek o otwarcie konta .mam.pytanie.jaki czas oczekiwania na decyzję ?

26-11-2020
Wydłużenie okresu karencji/okresu budowlanego

Dzień dobry,

Pod koniec stycznia 2019 zakupiłem mieszkanie do generalnego remontu. Zakup mieszkania finansowany był poprzez kredyt hipoteczny ING, który obejmował również kwotę na wykonanie remontu. Pr

...

26-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy