Odpowiedz

Fundusz wsparcia kredytobiorców

Witam chciałabym skorzystać ze wsparcia. Mam pytanie czy zasilek pielęgnacyjny uzyskiwany z MOPS wlicza się do dochodu?
Odpowiedz
0 Lajków
Melka1992
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-07-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 606 wyświetleń)

Re: Fundusz wsparcia kredytobiorców

Chcielibyśmy móc odpowiedzieć na Twoje pytanie już teraz. Ustawa jednak nie weszła w życie i nie znamy wszystkich jej szczegółów.

Jeśli wejdzie w życie, dostosujemy się do niej, a wszystkie informacje udostępnimy na naszej stronie. 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 557 wyświetleń)

Re.: Fundusz wsparcia kredytobiorców

Dochód do celów wsparcia z Funduszu przyjmowany jest zgodnie z ustawą o pomocy społecznej - zasiłek pielęgnacyjny wlicza się do dochodu, wyłączenia możesz sprawdzić w art. 8 ust. 4 ustawy.

Odpowiedz
0 Lajków
dalena
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
45
13
17-11-2020
Wiadomość 3 z 3 (1 510 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

U mnie zmiana nastąpiła 15 lub 16.04, jeszcze miałam info od doradcy, że nie potrzeba dodatkowych dokumentów bo jest komplet. Niestety w dniu, w którym według tabeli miałam dostać decyzję, przyszła in...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Widzę, że w procesie standardowym, dzisiaj są wydawane decyzje ostateczne dla 18.04. Wydaje mi się, że u nas zmiana nastąpiła albo 19 albo 22, więc liczę na to, że lada moment będzie po sprawie. Nasz ...

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ja kupuje z rynku wtórnego, mam umowę przedwstępną i rezerwacyjną do jutra. Wniosek o kredyt tylko złożony w ING bo doradca mówił „co złego może sie wydarzyć”, płakać się chce.

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy