30-09-2020 09:26
01-10-2020 15:16
@Kaja2020 Do ustalenia zdolności kredytowej każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy do tego wiele czynników, w tym m.in. ustawowy wiek emerytalny który w chwili obecnej jest różny dla kobiet oraz mężczyzn. Taka sama kwota osiąganego dochodu oraz podobna sytuacja ekonomiczna możne skutkować inną oceną danego klienta – również w ramach tej samej płci.
Dzień dobry,
Od 29 czerwca 2026 r. ING wycofało usługę „Visa w telefonie” działającą w aplikacji Moje ING i od tamtej pory nie mogę płacić telefonem.
Problem w tym, że od zawsze płacę za pomocą Google
... 06-07-2026Jeśli masz nagranie z tej sytuacji, warto je dołączyć do reklamacji. Będzie ono dla nas dodatkową informacją, jednak ostateczne rozstrzygnięcie opieramy przede wszystkim na zapisach technicznych trans
... 04-07-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |