Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Dostarczenie dokumentów do banku w celu spełnienia warunków dodatkowych

Cześć 

Mam pytanie dotyczące jak sprawdzić, czy dokumenty takie jak akt notarialny, ubezpieczenie nieruchomości zostały przyjęte przez bank. W związku z zawartą umową o kredyt hipoteczny zobowiązałem się do spełnienia kilku warunków, np. dostarczenia do banku aktu notarialnego po przeniesieniu na mnie prawa własności kredytowanej nieruchomość. Skorzystałem w tym celu z bankowości internetowej (kredyt hipoteczny -> wnioski -> potwierdzenie spełnienia warunków umowy) Pytanie: jak sprawdzić czy dokumenty, które załączyłem zostały przyjęte i poszczególne warunki są spełnione?

Dzięki za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
tomaszkob89
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
7
1
25-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 231 wyświetleń)
Highlighted

Re: Dostarczenie dokumentów do banku w celu spełnienia warunków dodatkowych

Możesz to sprawdzić, wysyłając do nas wiadomość przez Moje ING lub dzwoniąc na naszą infolinię: 32 357 00 57. Specjaliści dostępni są w dni robocze od 7:30 - 21:00 i w soboty od 8:00 - 16:00. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
205
42
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 210 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
problem z płatnością telefonem Moto Z3 Play

Po zainstalowaniu na moim nowym telefonie aplikacji ING terminal nie widzi karty mobilnej.

Próbowałem już chyba wszystkiego . W poprzednim telefonie było wszystko ok.

Odinstalowałem aplikację , czyściłe

...

26-09-2020
Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Jeśli korzystasz z kredytu hipotecznego na budowę domu albo remont i zabrakło Ci środków, to możesz zawnioskować o jego zwiększenie. Taka możliwość jest do końca okresu budowlanego.
W innych przypadkac

...

26-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny na działkę rolną z warunkami zabudowy

Dzień dobry, 

gwarancji dać nie możemy, ale możesz złożyć wniosek na zakup tej działki, jeśli zostały wydane warunki zabudowy lub jak wspomniałaś Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ded

...

26-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy