Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dostarczenie dokumentów do banku w celu spełnienia warunków dodatkowych

Cześć 

 

Mam pytanie dotyczące jak sprawdzić, czy dokumenty takie jak akt notarialny, ubezpieczenie nieruchomości zostały przyjęte przez bank. W związku z zawartą umową o kredyt hipoteczny zobowiązałem się do spełnienia kilku warunków, np. dostarczenia do banku aktu notarialnego po przeniesieniu na mnie prawa własności kredytowanej nieruchomość. Skorzystałem w tym celu z bankowości internetowej (kredyt hipoteczny -> wnioski -> potwierdzenie spełnienia warunków umowy) Pytanie: jak sprawdzić czy dokumenty, które załączyłem zostały przyjęte i poszczególne warunki są spełnione?

 

Dzięki za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
tomaszkob89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
5
25-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (13 051 wyświetleń)

Re: Dostarczenie dokumentów do banku w celu spełnienia warunków dodatkowych

Możesz to sprawdzić, wysyłając do nas wiadomość przez Moje ING lub dzwoniąc na naszą infolinię: 32 357 00 57. Specjaliści dostępni są w dni robocze od 7:30 - 21:00 i w soboty od 8:00 - 16:00. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
416
92
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (13 030 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy