Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Dostarczenie dokumentów do banku w celu spełnienia warunków dodatkowych

Cześć 

 

Mam pytanie dotyczące jak sprawdzić, czy dokumenty takie jak akt notarialny, ubezpieczenie nieruchomości zostały przyjęte przez bank. W związku z zawartą umową o kredyt hipoteczny zobowiązałem się do spełnienia kilku warunków, np. dostarczenia do banku aktu notarialnego po przeniesieniu na mnie prawa własności kredytowanej nieruchomość. Skorzystałem w tym celu z bankowości internetowej (kredyt hipoteczny -> wnioski -> potwierdzenie spełnienia warunków umowy) Pytanie: jak sprawdzić czy dokumenty, które załączyłem zostały przyjęte i poszczególne warunki są spełnione?

 

Dzięki za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
tomaszkob89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
5
25-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (13 049 wyświetleń)

Re: Dostarczenie dokumentów do banku w celu spełnienia warunków dodatkowych

Możesz to sprawdzić, wysyłając do nas wiadomość przez Moje ING lub dzwoniąc na naszą infolinię: 32 357 00 57. Specjaliści dostępni są w dni robocze od 7:30 - 21:00 i w soboty od 8:00 - 16:00. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
416
92
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (13 028 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy