Odpowiedz
Highlighted

Dobranie kredytu

Witam. Posiadamy kredyt hipoteczny na mieszkanie . Chcielibyśmy sprzedać mieszkanie i kupić dom. Czy w tej sytuacji możliwe jest dobranie kredyty na zakup domu?
Odpowiedz
0 Lajków
ibarwiolek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
29-07-2020
Wiadomość 1 z 2 (187 wyświetleń)
Highlighted

Re: Dobranie kredytu

W tej sytuacji powinniście złożyć nowy wniosek o kredyt hipoteczny. Zapraszam Cię do kontaktu z nami pod numerem (32) 357 00 65 - sprawdzimy możliwość finansowania Waszej inwestycji 😉 Podczas rozmowy będziemy mogli też przedstawić szczegóły oferty. Nasi specjaliści są dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w soboty 8:00-16:00 😊

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
224
62
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (136 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z aplikacja mobilną

Witam. Mam problem z aplikacją mobilną.

Wcześniej ten problem nie występował. Pojawił się z 2-3 tygodnie temu przy okazji jakiejś aktualizacji.

Logowałem sie do aplikacji przy pomocy PIN.

Obecnie nie mog

...

13-08-2020
Re: Oferta kredytu.

@Agus96 Jeśli złożyłaś wniosek kilkukrotnie i mimo tego, wciąż widzisz tylko ofertę na kwotę, która nie spełnia Twoich oczekiwań, proszę, zadzwoń na naszą infolinię- 32 357 00 69. Tam nasz specjalista

...

13-08-2020
Re: Śmierć współposiadacza konta komfort, co dalej?

@ArturekF W przypadku śmierci współposiadacza/ współposiadaczki konta pieniądze zostają na rachunku do dyspozycji drugiej osoby, która jest jego właścicielem. Niemniej, prosimy o zgłoszenie nam jej śm

...

13-08-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy