12-03-2024 10:01
Witam, mamy z żoną kredyt na budowę domu wzięty roku temu, potrzebujemy dobrać 20tys. zł dodatkowo (wzrost cen materiałów o kilka procent). Z tego co wiem kiedyś nie można było dobrać kredytu do stałego oprocentowania, z tym że my opcji oprocentowania zmiennego nie mieliśmy. Rok temu bank udzielał tylko kredytów na oprocentowaniu stałym. Co możemy zrobić w takim wypadku?
13-03-2024 10:12
Przy stałym oprocentowaniu nie ma możliwości wnioskowania o dodatkowe pieniądze. Taka opcja jest tylko przy zmiennym oprocentowaniu.
Przy stałej stopie pozostaje wniosek o nowy kredyt lub pożyczkę.
Ja już się kontaktowałem zarówno telefonicznie, jak i na czacie, to poinformowano mnie, że to ja mam coś źle ustawione i zamknięto sprawę.
17-07-2026Też zauważyłem, że uruchomienie aplikacji ING na telefonie uniemożliwia płatność telefonem, nawet jeżeli aplikację zamknę i próbuję płacić godziny później - dostaje komunikat od aplikacji ING o braku
... 17-07-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |