Odpowiedz

Decyzja wstępna

Witam, wspólnie z chłopakiem ubiegamy się o kredyt hipoteczny. Wszystkie potrzebne dokumentu zostały przez nas dostarczone przedstwicielowi Państwa banku w dniu 25.11.17. Wniosek został wysłany 27.11.17. Otrzymaliśmy informację, iż czas oczekiwania to 15 dni roboczych na decyzję wstępną. Niestety do dnia dzisiejszego (27.12.17) nie mamy żadnej informacji zwrotnej. Zaliczka została wpłacona właścicielowi mieszkania, który dał nam czas do piątku (29.12.17), a potem szuka innego kupca, gdyż też jest oburzony cała sytuacją, że wciąż nie ma decyzji wstępnej. Czy taka sytuacja jest normalna? Sprawa jest dla nas o tyle ważna, ponieważ stracimy mieszkanie na którym nam zależy oraz zaliczkę.
Odpowiedz
0 Lajków
paula1122
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-12-2017
Wiadomość 1 z 7 (12 371 wyświetleń)

Re: Decyzja wstępna

Aktualnie wstępna analiza jest wydawana w ciągu 3 tygodni. Wiąże się to z tym, że wpływa do nas wiele wniosków.

Jeśli pośrednik się z Tobą nie kontaktuje, prosimy, zadzwoń na naszą infolinię: 32 357 00 26. Sprawdzimy na jakim etapie jest wniosek.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 7 (12 364 wyświetleń)

Re.: Decyzja wstępna

Z tym bankiem Ing to po prostu kpina  już mija 17 dzień roboczy i brak decyzji. Sprzedającemu zapłaciłam zaliczkę za mieszkanie, która mi zapewne przepadnie  3 stycznia jak i mieszkanie. Nie polecam tego Banku !!!

Odpowiedz
0 Lajków
Justyna_90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-12-2017
Wiadomość 3 z 7 (12 323 wyświetleń)

Re.: Decyzja wstępna

U mnie minal 22 dzien roboczy i nadal zero odzewu. W innych bankach mialem pozytywna decyzje po kilku dniach. Zupelnie nie zgadzam sie ze z deklarowanym czasem rozpatrywania wnioskow.
Odpowiedz
0 Lajków
Michal_Par
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
3
20-12-2017
Wiadomość 4 z 7 (12 287 wyświetleń)

Re.: Decyzja wstępna

w moim przypadku mija już 21 dzień. W innym dwóch bankach dostałem decyzje w przeciągu 5 dni roboczych. Deklarowane terminy nie są przestrzegane . Bank nie przestrzega terminów deklarowanych przez siebie!. Nie będę czekał dłużnej likwiduje rachunek w ing i przechodzę do innego banku. 

Odpowiedz
0 Lajków
maerekwaw90
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-12-2017
Wiadomość 5 z 7 (12 250 wyświetleń)

Re.: Decyzja wstępna

Dzis po 22 dniach roboczych dostalem decyzje wstepna
Odpowiedz
0 Lajków
Michal_Par
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
3
20-12-2017
Wiadomość 6 z 7 (12 223 wyświetleń)

Re: Re.: Decyzja wstępna

Przez naszą społeczność jesteśmy w stanie przekazać Wam jedynie ogólne informacje. Wnioski rozpatrywane są do 21 dni roboczych od złożenia kompletu dokumentów. Jeżeli macie pytania co do swoich wniosków złożonych u pośredników to proszę skontaktujcie się z nami pod numerem 32 357 00 26. Nasi specjaliści sprawdzą dla Was status Waszych wniosków. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 7 z 7 (12 107 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy